KÜÇÜK EV YUVARLAKÇAY

Muğla, Köyceğiz ilçesine bağlı Beyobası Mevkiinde bulunan Küçük Ev Yuvarlakçay, 1 yatak odalı 4-6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olup hem kalabalık aileler hem de arkadaş grupları için fazlasıyla uygundur.İkinci katta havadar ve keyifli bir balkona sahip evlerimizden biridir. Sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek,köy hayatının tadını doyasıya çıkarabileceğiz nezih bir mahallede yer alır ayriyeten konforunuz için her ayrıntı düşünülerek dizayn edilmiştir. Evimiz yerel marketlere ve köy manavına 3 dk mesafededir.Bahçemizin yürüyüş yolu içerisinde limon, portakal, mandalina, kaju ve dut ağaçlarıyla dolu olup kaktüs hobi serası mevcuttur. Küçük Ev Yuvarlakçay

Köyceğiz’in gözdesi Yuvarlakçay’a 5 dakika uzaklıkta denize sadece 30 dk mesafede olup güne isterseniz Yuvarlakçay’ın berrak sularında veya Akdeniz’in tertemiz serin sularında başlayabilirsiniz. Evimiz Muğla Fethiye karayoluna 3 km uzaklıkta lokasyan olarak Marmaris ve Fethiye’nin tam orasında yer almaktadır dilerseniz 50 dk içerisinde Fethiye’ye ulaşabilir,Fethiye’nin güzellikleri Ölüdeniz,Kayaköy ,Saklıkent,Faralya’yı gezip Akşamına evimize gelebilir bir sonraki gün 50 dk uzaklıkta Marmaris’e gidip Sedir Adası,içmeler plajı,turunç , hisarönü gezip akşamına dönebilirsiniz.Her türlü aktiviteye dakikalar içerisinde ulaşmak mümkün. Tüm detaylarıyla, kusursuzluğu ve huzuru sunmak için hazırlanan bu eşsiz evimiz, Küçük Ev Yuvarlakçay güvencesi ve tecrübesi ile sadece bir tık uzağınızda sizi bekliyor.

NOT: Tüm evlerimiz İç İşleri Bakanlığı Kimlik Bildirim Sistemine kayıtlı ve konaklama boyunca kimlik bildirimi yapılmaktadır.

//

Küçük Ev Yuvarlakçay

Ayrıntılar

Metrekare

70m²

Oda Sayısı

1+1

Konaklama Kapasitesi

4-6 Kişi

Isıtma

Klima

Fiyat & Rezervasyon

(545) 604 44 46

1 yatak odalı 4-6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olup hem kalabalık aileler hem de arkadaş grupları için fazlasıyla uygundur.

İkinci katta havadar ve keyifli bir balkona sahip evlerimizden biridir. Sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek,köy hayatının tadını doyasıya çıkarabileceğiz nezih bir mahallede yer alır ayriyeten konforunuz için her ayrıntı düşünülerek dizayn edilmiştir. 

//

Küçük Ev Yuvarlakçay

Diğer Küçük Evler